Servis & Bakım Servis & Bakım


Servis & Bakım

YSN TEKNİK gemilerin ekipmanlarının tamir ve bakım işlerinde teknik anlamda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ve uygulayacak kabiliyette ekip ve ekipmana sahiptir.

Bakım ve tamir işlerinde, sektöre teknik hizmet ve kaliteli işçilik sunabilmek, üstlenilen işleri başarı ile zamanında tamamlayıp teslim edebilmek adına YSN TEKNİK bu alanda en iyi hizmeti vermektedir. Şirket mühendisleri ve teknisyenleri, tamir ve bakım işlerinde uzun yıllardır denizcilik sektöründe karşılaştıkları sorunları çözüme ulaştırarak tecrübe kazanmış ve yürütülecek iş üzerinde bilgi kazanmıştır.

 

YSN TEKNİK'in tamir ve bakım kapasitesi, Sevk ve Manevra Sistemleri, Irgatlar, Manevra Vinçleri gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle gemilerin Sevk ve Manevra Sistemlerinin, Kontrol Edilebilir Kanatlı Pervane Sistemlerinin ve her tip Dümen Sistemi ve Nozulun tamir ve bakımlarında uzmandır.

 

Gemi güverte makine ya da ekipmanının tamir veya bakıma ihtiyacı olduğunda YSN TEKNİK en güvenilir ve en hızlı teknik hizmeti sunabilen ve bulunabilecek en kaliteli malzemeleri kullanabilen bir adrestir. YSN TEKNİK tarafından tamiri ya da bakımı yapılan ekipmanlar birçok klaslama kuruluşu tarafından kabul edilmektedir.